Zadzwoń do nas +48 503 064 847     

Secret deLux - Zorganizujemy imprezę ...

Specjalnie dla Ciebie, dla Twoich przyjaciół zorganizujemy każdą imprezę okolicznościową.
Zapewniamy komfort, dyskrecję i świetną zabawę w Secret de Lux przy barze,
w saunie jacuzzi, w sali tanecznej... a towarzystwo pięknych, utalentowanych pań umili czas spędzony w naszym Night Clubie.

 

 

Organizujemy między innymi:

 

  Spotkania biznesowe

Nie wiesz gdzie zaprosić swojego partnera biznesowego, żeby zrobić na nim odpowiednio dobre wrażenie? Skorzystaj z naszej oferty i więcej się już nie zastanawiaj!

 

  Wieczory kawalerskie

Chcesz w Bielsku zrobić dla przyszłego Pana Młodego wieczór, który uczestnicy nigdy już nie zapomną? Zapytaj o dokładną ofertę proponowaną przez nasz klub!

 

  Wieczory panieńskie

Zajmujemy się również organizacją wieczorów panieńskich w naszym night club’ie. Open bar, możliwość korzystania ze wszystkich opcji dostępnych w naszym klubie.

 

  Kobiety do towarzystwa

Szukasz po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać i chcesz to zachować w tajemnicy? Nasz Night Club jest właśnie dla Ciebie.

 

  Striptiz damski

Masz ochotę zobaczyć na żywo profesjonalny striptiz, a po występie jeszcze z nią porozmawiać? Jesteś w dobrym miejscu!

 

  Striptiz męski

Oprócz kobiet, mamy również striptizerów, którzy mogą być urozmaiceniem wieczoru panieńskiego, ale na życzenie odbywają się również pokazy prywatne.

 

Do dyspozycji naszych gości także...

 

 

 Bar z luksusowymi alkoholami

Zaopatrzyliśmy nasz bar w najbardziej luksusowe alkohole, jakie aktualnie są dostępne. Chcesz komuś zaimponować, czy po prostu ich spróbować? Alkohole są tak samo luksusowe jak nasze dziewczyny!

 

Pokoje do wynajęcia